Bony a klid 2

Bony a klid 2
Počet hodnotení: 2, priemerné hodnotenie 3.50 (72%)

Partička veksláků, kteří za socialismu obchodovali s bony a tímto ilegálním obchodem vydělávali velké peníze, si již odseděla svá léta ve vězení a pár let již je venku na svobodě. Co však dělat a jak snadno přijít k penězům v dnešní době, ve které jsou valuty a bony již pouze dávnou minulostí? Způsobů je stále dost a lze si z nich jen vybírat. Může jít o podvody, tunelování, krádeže a další podobné, zákon porušující, činnosti.

Volné pokračování filmu Bony a klidu (1987) zaznamenává příběh mladého kluka Martina, který sice nemá žádnou práci, rodiče a ostatně ani kamarády, ale na druhou stranu má na krku spoustu dluhů, díky kterým jej pronásledují vymahači. Proto se rozhodne vydat z Mladé Boleslavi do Prahy, kde by mohl sehnat nějaké ty peníze na vyřešení svých problémů. To zapříčiní, že se potká s Bínym, který v něm uvidí možnost jak znovu provozovat výnosné kšefty, do kterých ho také zatáhne jako svého parťáka.

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>